KONST / Litografier / Färglitografi 14532042
nr 1453 2042
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 122/300, Skärgård. Färglitografi, bildmått: 40x30, yttermått inklusive ram: 67x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 mars 2022
kl 19:15:34
4/3 18:43:06
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson